Warsztaty 


Proponujemy grupom udział w autorskich warsztatach rozwojowych specjalnie dopasowanych do Państwa potrzeb. Warsztaty mają na celu uruchomienie kreatywności oraz indywidualnych sił twórczych, a także pozwalają na relaks i samoregulację stresu. Wszystkie proponowane przez nas zajęcia mają właściwości integracyjne – budują zaufanie, otwierają na innych członków grupy oraz poprawiają umiejętność pracy zespołowej. Posługujemy się metodami pracy z ciałem i ruchem, które czerpiemy z dziedzin takich jak choreografia, improwizacja tańca, terapia tańcem i ruchem, taniec współczesny, joga, ruch autentyczny czy mindfulness.

 

Wyżywienie i produkty lokalne


Oferujemy wyżywienie w dwóch wariantach: dwudaniowe obiady lub wyżywienie całodzienne (zaopatrzenie w produkty na śniadanie, podany obiad oraz ciepłą kolację). W zależności od preferencji grupy posiłki są tradycyjne lub wegetariańskie, zawsze przygotowywane z lokalnych, ekologicznych produktów. Pani Kasia, która od kilkunastu lat gotuje dla przyjeżdżających do Studia Burdąg grup, z pewnością uszczęśliwi nawet najbardziej wybrednych gości.

Wszystkim tym, którzy rozsmakowali się w serwowanych przez nas mazurskich specjałach oferujemy kontakt do lokalnych producentów ekologicznych jaj, wędlin własnego wyboru oraz miodu!