Gospodarzem Studia Burdąg jest Fundacja Burdąg. Udostępniamy naszą przestrzeń dla organizatorów różnego rodzaju warsztatów, szkoleń i rezydencji. Na codzień Fundacja Burdąg kreuje przestrzeń dla twórców i pole do eksploracji dla odbiorców nowych nurtów w sztukach performatywnych.
http://fundacjaburdag.com/

Działamy w dwóch przestrzeniach: w Studio Burdąg na Mazurach oraz w Centrum w Ruchu na warszawskim Wawrze – http://centrumwruchu.pl

Ludzie Fundacji Burdąg:

Marysia Stokłosa

Tancerka i choreografka. Prezes zarządu Fundacji Burdąg. Studiowała taniec współczesny w London Contemporary Dance School at the Place w Londynie (1998-2001) oraz choreografię w School of New Dance Development w Amsterdamie (2003-2007). Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie. (www.marysiastoklosa.pl)

 

 

 

 

Olga Stokłosa

Aktorka i reżyserka, ukończyła Wydział Historyczny Uniwersytetu Warszawskiego, a następnie Studio Aktorskie w Krakowie. W latach 70. Związana z krakowskim Teatrem STU, a w latach 80. – z Teatrem Janusza Wiśniewskiego. Grała i reżyserowała na wielu scenach w Polsce i zagranicą.

 

 

Janusz Stokłosa

Kompozytor, pianista, wydawca, producent, pilot, prezes Studio Buffo, pierwszego w Polsce prywatnego teatru muzycznego. Autor ponad 200 partytur muzyki teatralnej i filmowej. Pionier polskiego musicalu „Metro”, „Piotruś Pan”, „Romea i Julia”, „Panna Tutli Putli”, „Polita”.

 

 

 

 

Aleksandra Zdunek

Prowadzi Fundację Burdąg a wraz z nią Studio Burdąg. Psychoterapeutka, mediatorka, koordynatorka wydarzeń kulturalnych. Prowadzi prywatną praktykę psychoterepeutyczną oraz międzypokoleniową grupę improwizacji ruchowej Kiosk Ruchu. Uwielbia pracę z grupą, wspieranie realizacji projektów poprzez usprawnianie komunikacji i działania twórcze.

 

Ewa Kędziora

Weronika Bobotek

Zajmuje się promocją Studia Burdąg i opiekuje się obiektem  pod nieobecność gospodarzy. Licencjat sztuki na Uniwersytecie Muzycznym w Warszawie, aktualnie studentka filologii polskiej.