Wynajem – miejsce do zorganizowania warsztatów

Studio Burdąg to zupełnie nieprzeciętne miejsce do zorganizowania warsztatów, szkoleń, wyjazdów firmowych. Oferujemy wynajem całego ośrodka tylko jednej grupie, dzięki czemu mogą Państwo czuć się swobodnie, przebywając wyłącznie we własnym towarzystwie. Tutaj miejsce do zorganizowania warsztatów staje się miejscem spotkań i twórczej wymiany – dlatego też warto przyjechać i odkryć atmosferę panującą w Burdągu.

W Studiu Burdąg w komfortowych warunkach możemy zakwaterować 22 osoby. Możliwe jest też dostawienie dodatkowych materacy w celu zwiększenia ilości miejsc noclegowych do 26.  Mniej wymagającym a licznym grupom za dodatkową opłatą umożliwiamy  nocleg w salonie bądź na sali.

Wyżywienie


Oprócz wyjątkowego miejsca do zorganizowania warsztatów i niepo-wtarzalnej atmosfery oferujemy wyżywienie w najróżniejszych wariantach dopasowanych do Państwa potrzeb. Do ustalenia jest ilość posiłków oraz rodzaj diety: tradycyjna, wegetariańska, wegańska lub z różnymi wykluczeniami.

Cennik

Cena za dobę to 2300zł.
Grupy przyjmujemy na turnusy 7- lub 6-dniowe, zaczynające się odpowiednio w poniedziałek lub wtorek i trwające do niedzieli.
Wyżywienie całodzienne to koszt od 90 do  100zł od osoby, śniadanie z obiadokolacją 70zł, obiady 45 zł.

Autorskie warsztaty

Podoba się Państwu nasze miejsce do zorganizowania warsztatów, ale nie wiecie co chcielibyście konkretnie robić? Z tego powodu mamy w ofercie autorskie warsztaty rozwojowe specjalnie dopasowane do Państwa potrzeb. Warsztaty mają na celu uruchomienie kreatywności oraz indywidualnych sił twórczych, a także pozwalają na relaks i samoregulację stresu. Wszystkie proponowane przez nas zajęcia mają właściwości integracyjne – budują zaufanie, otwierają na innych członków grupy oraz poprawiają umiejętność pracy zespołowej. Posługujemy się metodami pracy z ciałem i ruchem, które czerpiemy z dziedzin takich jak choreografia, improwizacja tańca, terapia tańcem i ruchem, taniec współczesny, joga, ruch autentyczny czy mindfulness.