Wynajem – miejsce do zorganizowania warsztatów

Studio Burdąg to zupełnie nieprzeciętne miejsce do zorganizowania warsztatów, szkoleń, wyjazdów firmowych. Oferujemy wynajem całego ośrodka jednej grupie, dzięki czemu mogą Państwo czuć się swobodnie tylko i wyłącznie we własnym towarzystwie. Do dyspozycji gości oddajemy dwa budynki mieszkalne oraz teren Studia. W jednym z budynków mieści się jasna i przestronna sala taneczna/ konferencyjna o powierzchni ponad 100m². Jest ona niewątpliwym atutem i wyróżnia nasz obiekt na tle innych.  Kompleks położony jest z dala od zabudowań, pośród mazurskich lasów i w pobliżu jezior Burdąg i Świętajno. Stanowi enklawę sprzyjającą pracy twórczej, koncentracji i oderwaniu się od codzienności. Funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza oraz niepowtarzalny design czynią je komfortowym miejscem do pracy i odpoczynku o każdej porze roku. Tutaj miejsce do zorganizowania warsztatów staje się miejscem spotkań i twórczej wymiany – dlatego też warto przyjechać i odkryć atmosferę panującą w Burdągu.

W Studiu Burdąg w komfortowych warunkach możemy zakwaterować 21 osób. Możliwe jest też dostawienie dodatkowych materacy w celu zwiększenia ilości miejsc noclegowych do 26.  Mniej wymagającym a licznym grupom umożliwiamy także nocleg w salonie bądź na sali.

Do dyspozycji oddajemy koce, leżaki, hamak, stół do ping-ponga oraz palenisko do wspólnego ogniska. Studio Burdąg przystosowane jest do całorocznego pobytu.


Wyżywienie i produkty lokalne


Studio Burdąg - miejsce na warsztatyOprócz wyjątkowejgo miejsca do zorganizowania warsztatów i niepowtarzalnej atmosfery oferujemy wyżywienie w dwóch wariantach: dwudaniowe obiady lub wyżywienie całodzienne (zaopatrzenie w produkty na śniadanie, podany obiad oraz ciepłą kolację). W zależności od preferencji grupy posiłki są tradycyjne lub wegetariańskie. Pani Kasia, która od kilkunastu lat gotuje dla przyjeżdżających do Studia Burdąg grup, z pewnością uszczęśliwi nawet najbardziej wybrednych gości.

Wszystkim tym, którzy rozsmakowali się w mazurskich specjałach, oferujemy kontakt do lokalnych producentów ekologicznych jaj, wędlin własnego wyboru oraz miodu!

Autorskie warsztaty


Podoba się Państwu nasze miejsce do zorganizowania warsztatów, ale nie wiecie co chcielibyście konkretnie robić? Z tego powodu mamy w ofercie autorskie warsztaty rozwojowe specjalnie dopasowane do Państwa potrzeb. Warsztaty mają na celu uruchomienie kreatywności oraz indywidualnych sił twórczych, a także pozwalają na relaks i samoregulację stresu. Wszystkie proponowane przez nas zajęcia mają właściwości integracyjne – budują zaufanie, otwierają na innych członków grupy oraz poprawiają umiejętność pracy zespołowej. Posługujemy się metodami pracy z ciałem i ruchem, które czerpiemy z dziedzin takich jak choreografia, improwizacja tańca, terapia tańcem i ruchem, taniec współczesny, joga, ruch autentyczny czy mindfulness.

Studio w całości dla Was

Studio Burdąg to nie tylko wyjątkowe miejsce do zorganizowania warsztatów. To przestrzeń na artystyczną wymianę,  relaks, nabieranie siły, ale także na pracę, skupienie i aktywność fizyczną. Chcemy by mogli Państwo czuć się u nas jak w domu – oddajemy Studio do Waszej dyspozycji i niejako pod Waszą opiekę. Z tego powodu nie przychodzimy, nie sprawdzamy – ufamy sobie nawzajem. Na miejscu wciąż pomocą i radą służy nasz namiestnik na wiosce – Weronika 🙂

Do Studia przyjeżdżały już bardzo różne grupy i różni prowadzący, między innymi: Joanna Hussakowska , Aga Sokołowska czy Nancy Stark Smith.