Studio Burdąg to miejsce dedykowane rezydencjom artystycznym, warsztatom i wszelkiego rodzaju szkoleniom. Kompleks położony z dala od zabudowań, pośród mazurskich lasów i w pobliżu jezior – Burdąg i Świętajno, stanowi idealną przestrzeń sprzyjającą pracy twórczej, koncentracji i odcięciu się od codzienności. Funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza oraz niepowtarzalny design czynią je komfortowym miejscem pracy i odpoczynku o każdej porze roku.

 

Studio Burdąg to kompleks złożony z dwóch odrestaurowanych budynków, tzw. Obory i Stodoły, ogrodzonego zielonego terenu w przestrzeni, którego znajdują się dwa stawy (w jednym można się kąpać). Do dyspozycji grupy przeznaczone są obydwa obiekty oraz cały teren Studia. Studio Burdąg jest przestrzenią czynną cały rok. Oferujemy wynajem całego kompleksu na wyłączność jednej grupy.

 

„Obora” to dwupiętrowy budynek, który zachwyci nie tylko miłośników tańca. Na parterze znajduje się przestronna i jasna sala taneczna o powierzchni 100m2, która może służyć także jako przestrzeń konferencyjna. W sali znajduje się profesjonalna podłoga baletowa. Do dyspozycji gości przeznaczona jest w pełni wyposażona kuchnia, toaleta, pralnia oraz taras z widokiem na las. Oferujemy również profesjonalny sprzęt muzyczny. Na piętrze znajdują się jeden pokój z własną łazienką i dwuosobowym łóżkiem oraz 3 dwuosobowe pokoje ze wspólną łazienką.

     

     

Sąsiadująca „Stodoła” to miejsce, gdzie po intensywnym dniu pracy nasi goście zimą zrelaksują się w przytulnym salonie z kominkiem, a latem odpoczną na przestronnym tarasie. W budynku na parterze znajduje się salon, dwie kuchnie, łazienka, toaleta oraz taras. Serce „Stodoły” stanowi przestronna jadalnia. Długi, dębowy stół oraz wygodne krzesła sprzyjają integracji, kolektywnej pracy oraz wspólnym posiłkom. Co więcej oferujemy dużą kuchnię z profesjonalnym zapleczem gastronomicznym. Na piętrze znajduje się: 1 dwuosobowy oraz 1 trzyosobowy pokój z własną łazienką oraz 2 dwuosobowe i 2 trzyosobowe pokoje z dwiema wspólnymi łazienkami.

  

              

W Studiu Burdąg w komfortowych warunkach mogą być zakwaterowane 23 osoby. W obydwu budynkach możliwe jest dostawienie dodatkowych materacy, aby zwiększyć ilość miejsc noclegowych, maksymalnie do 28 osób.

Do dyspozycji oddajemy koce, leżaki, hamak, stół do ping-ponga oraz palenisko do wspólnego ogniska. Studio Burdąg przystosowane jest do całorocznego użytku.

Fot. PION Studio