Studio Burdąg
to kompleks, który powstał na planie starego, poniemieckiego gospodarstwa. Odrestaurowane na przestrzeni lat budynki są funkcjonalne, a zarazem nadają temu miejscu wyjątkowy klimat. Do dyspozycji gości oddajemy dwa z nich  – Oborę i Stodołę oraz basen, staw rybny, ogródek warzywny i palenisko do ogniska.

 

 

Obora to dwupiętrowy budynek, który zachwyci nie tylko miłośników tańca. Na parterze znajduje się przestronna i jasna sala taneczna o powierzchni 120m2, która może służyć także jako przestrzeń konferencyjna. Podłoga na sali to /do wyboru/ drewniany parkiet lub mata baletowa z miękkim podkładem.  Udostępniamy dobrej jakości sprzęt muzyczny. W Oborze do dyspozycji gości przeznaczone są salon z kominkiem, w pełni wyposażona kuchnia, pralnia, toaleta oraz taras z widokiem na las. Na piętrze znajdują się: jeden pokój z własną łazienką i dwuosobowym łóżkiem oraz 3 dwuosobowe pokoje ze wspólną łazienką.

   

    

Sąsiadująca Stodoła to miejsce, gdzie nasi goście mogą nabrać sił po intensywnym dniu. Na parterze budynku znajduje się salon z kominkiem, dwie kuchnie, łazienka, toaleta oraz taras. Serce Stodoły stanowi przestronna jadalnia. Długi, dębowy stół oraz wygodne krzesła sprzyjają integracji, kolektywnej pracy oraz wspólnym posiłkom. Na piętrze znajduje się sześć pokoi. 1 dwuosobowy oraz 1 trzyosobowy pokój z własną łazienką oraz 1 jednoosobowy, 1 dwuosobowy oraz 2 trzyosobowe pokoje z dwiema wspólnymi łazienkami.

  

        

Fot. PION Studio