Studio Burdąg to miejsce dedykowane warsztatom ruchowym i rozwojowym, różnego rodzaju szkoleniom oraz rezydencjom artystycznym. Kompleks położony jest z dala od zabudowań, pośród mazurskich lasów i w pobliżu jezior Burdąg i Świętajno. Stanowi enklawę sprzyjającą pracy twórczej, koncentracji i oderwaniu się od codzienności. Funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza oraz niepowtarzalny design czynią je komfortowym miejscem do pracy i odpoczynku o każdej porze roku.

 

 

Studio Burdąg to kompleks złożony z dwóch odrestaurowanych budynków, Obory i Stodoły. Na ogrodzonym, zielonym terenie znajdują się dwa stawy (jeden z nich przeznaczony do kąpieli), ogródek warzywny oraz palenisko na wspólne ogniska. Do dyspozycji grupy przeznaczone są obydwa obiekty oraz cały teren Studia. Studio Burdąg jest przestrzenią czynną cały rok. Co ważne, oferujemy wynajem całego kompleksu na wyłączność jednej grupy.

Obora to dwupiętrowy budynek, który zachwyci nie tylko miłośników tańca. Na parterze znajduje się przestronna i jasna sala taneczna o powierzchni 100m2, która może służyć także jako przestrzeń konferencyjna. W sali znajduje się profesjonalna podłoga baletowa oraz dobrej jakości sprzęt muzyczny. Do dyspozycji gości przeznaczona jest w pełni wyposażona kuchnia, pralnia, toaleta oraz taras z widokiem na las. Na piętrze znajdują się: jeden pokój z własną łazienką i dwuosobowym łóżkiem oraz 3 dwuosobowe pokoje ze wspólną łazienką.

   

    

Sąsiadująca Stodoła to miejsce, gdzie nasi goście mogą nabrać sił po intensywnym dniu. Zimą – w przytulnym salonie z kominkiem, latem – na przestronnym tarasie.  Na parterze budynku znajduje się salon, dwie kuchnie, łazienka, toaleta oraz taras. Serce Stodoły stanowi przestronna jadalnia. Długi, dębowy stół oraz wygodne krzesła sprzyjają integracji, kolektywnej pracy oraz wspólnym posiłkom. Co więcej oferujemy dużą kuchnię z profesjonalnym zapleczem gastronomicznym. Na piętrze znajdują się: 1 dwuosobowy oraz 1 trzyosobowy pokój z własną łazienką oraz 1 jednoosobowy, 1 dwuosobowy oraz 2 trzyosobowe pokoje z dwiema wspólnymi łazienkami.

  

        

W Studiu Burdąg w komfortowych warunkach możemy zakwaterować 22 osoby. Możliwe jest też dostawienie dodatkowych materacy w celu zwiększenia ilości miejsc noclegowych do 26.  Dla mniej wymagających a licznych grup umożliwiamy także nocleg w salonie, na antresoli bądź na sali.

Do dyspozycji oddajemy koce, leżaki, hamak, stół do ping-ponga oraz palenisko do wspólnego ogniska. Studio Burdąg przystosowane jest do całorocznego pobytu.

Fot. PION Studio