Wynajem – przestrzeń na warsztaty

Studio Burdąg to zupełnie nieprzeciętna przestrzeń na warsztaty, szkolenia, wyjazdy firmowe. Oferujemy wynajem całego ośrodka jednej grupie, dzięki czemu mogą Państwo czuć się swobodnie tylko i wyłącznie we własnym towarzystwie. Do dyspozycji gości oddajemy dwa budynki mieszkalne oraz teren Studia. W jednym z budynków mieści się jasna i przestronna sala taneczna/ konferencyjna o powierzchni ponad 100m². Jest ona niewątpliwym atutem i wyróżnia nasz obiekt na tle innych.  Kompleks położony jest z dala od zabudowań, pośród mazurskich lasów i w pobliżu jezior Burdąg i Świętajno. Stanowi enklawę sprzyjającą pracy twórczej, koncentracji i oderwaniu się od codzienności. Funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza oraz niepowtarzalny design czynią je komfortowym miejscem do pracy i odpoczynku o każdej porze roku. Tutaj przestrzeń na warsztaty staje się miejscem spotkań i twórczej wymiany – dlatego też warto przyjechać i odkryć atmosferę panującą w Burdągu.

W Studiu Burdąg w komfortowych warunkach możemy zakwaterować 21 osób. Możliwe jest też dostawienie dodatkowych materacy w celu zwiększenia ilości miejsc noclegowych do 26.  Mniej wymagającym a licznym grupom umożliwiamy także nocleg w salonie bądź na sali.

Do dyspozycji oddajemy koce, leżaki, hamak, stół do ping-ponga oraz palenisko do wspólnego ogniska. Studio Burdąg przystosowane jest do całorocznego pobytu.


Wyżywienie i produkty lokalne


Studio Burdąg - miejsce na warsztatyOprócz wyjątkowej przestrzeni na warsztaty i niepowtarzalnej atmosfery oferujemy wyżywienie w dwóch wariantach: dwudaniowe obiady lub wyżywienie całodzienne (zaopatrzenie w produkty na śniadanie, podany obiad oraz ciepłą kolację). W zależności od preferencji grupy posiłki są tradycyjne lub wegetariańskie. Pani Kasia, która od kilkunastu lat gotuje dla przyjeżdżających do Studia Burdąg grup, z pewnością uszczęśliwi nawet najbardziej wybrednych gości.

Wszystkim tym, którzy rozsmakowali się w mazurskich specjałach, oferujemy kontakt do lokalnych producentów ekologicznych jaj, wędlin własnego wyboru oraz miodu!

Autorskie warsztaty


Podoba się Państwu nasza przestrzeń na warsztaty, ale nie wiecie co chcielibyście konkretnie robić? Z tego powodu mamy w ofercie autorskie warsztaty rozwojowe specjalnie dopasowane do Państwa potrzeb. Warsztaty mają na celu uruchomienie kreatywności oraz indywidualnych sił twórczych, a także pozwalają na relaks i samoregulację stresu. Wszystkie proponowane przez nas zajęcia mają właściwości integracyjne – budują zaufanie, otwierają na innych członków grupy oraz poprawiają umiejętność pracy zespołowej. Posługujemy się metodami pracy z ciałem i ruchem, które czerpiemy z dziedzin takich jak choreografia, improwizacja tańca, terapia tańcem i ruchem, taniec współczesny, joga, ruch autentyczny czy mindfulness.

Studio w całości dla Was

Studio Burdąg to nie tylko wyjątkowa przestrzeń na warsztaty. To miejsce artystycznej wymiany,  relaksu, nabierania siły, ale także miejsce na pracę, skupienie i aktywność fizyczną. Chcemy by mogli Państwo czuć się u nas jak w domu – oddajemy Studio do Waszej dyspozycji i niejako pod Waszą opiekę. Z tego powodu nie przychodzimy, nie sprawdzamy – ufamy sobie nawzajem. Na miejscu wciąż pomocą i radą służy nasz namiestnik na wiosce – Weronika 🙂

Do Studia przyjeżdżały już bardzo różne grupy i różni prowadzący, między innymi: Joanna Hussakowska , Aga Sokołowska czy Nancy Stark Smith.