WYŻYWIENIE

Aleksandra Doniczka, nasza szefowa kuchni –  z wykształcenia dietetyczka specjalizująca się w dietach roślinnych – od 3 lat gotuje w Studiu podczas warsztatów. Jej kuchnia jest wegetariańska lub wegańska, a podczas Waszego pobytu, robi wszystko, by zapewnić zbilansowane posiłki i odżywić ciała podczas nierzadko wymagających zajęć. Na dodatek, zawsze jest w stanie wyczarować coś, co wszystkim sprawi radość i otuli serce. Gdy Oli nie ma, oferujemy Wam opiekę kulinarną innych kucharzy z którymi współpracujemy – każdemu z nich przyświeca ta sama idea – karmić Was uważnie, z dobrą energią i od serca.

Roślinne menu w pełnym wachlarzu możliwości ustalane jest z każdym z Organizatorów osobno, na potrzeby grupy podczas wyjazdu. Dajemy też możliwość spersonalizowania rodzaju i ilości posiłków, a dla uczestników, którzy potrzebują, w podstawowym wariancie wyżywienia wegetariańskiego oferujemy dodatkowe diety: wegańską, bezglutenową lub wegańsko-bezglutenową.

Menu tworzone jest sezonowo. Zwracamy uwagę na jakość produktów, ich pochodzenie i wpływ na środowisko.  Ograniczamy ilość plastikowych opakowań, a w okresie letnim wykorzystujemy warzywa uprawiane w naszym ogrodzie.

Całodniowe wyżywienie to u nas:  śniadanie w formie szwedzkiego stołu z owsianką lub jaglanką na ciepło + dwudaniowy obiad z deserem + kolacja w formie szwedzkiego stołu z daniem ciepłym. 


Chyba nie trzeba pisać więcej, żeby przekonać Was do tego, że jedzenie w Studiu Burdąg tworzone jest z pasją i zaangażowaniem, zobaczcie sami!